MAC padyshim! Ylberi nga Mac për 2017 që duhet ta provoni

mac

Nuancat e preferuara të buzëve nga Mac Cosmetics

E dimë tashmë që ngjyrat “nude” ishin tendenca e vitit 2016. Por këtë vit do të jetë diçka komplet tjetër. Tashmë mund të shkëlqeni nga 28 nuancat e fundit të buzëkuqit nga kompania kozmetike Mac.

28 nuancat, ku përveç ngjyrave më të përdorura, do të gjeni ngjyrat nga më të çmenduara,  si blu, jeshile etj. Këto janë trendet e fundit që pritet të pushtojnë pamjen e çdo gruaje. Ndjehuni e lirë dhe guximtare të eksperimentoni këtë sezon. Mbase pamja juaj do të jetë më bukur e më ndryshe nga sa mund ta imagjinoni. Shfletoni galerinë për të zbuluar ‘ylberin’.

mac

https://hinka.al/te-mrekullueshme-edhe-pa-makeup/

One thought on “MAC padyshim! Ylberi nga Mac për 2017 që duhet ta provoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *