Ushtrimet e duhura për mëngjes për të mbajtur trupin në formë.

ushtrimet

Ushtrimet janë mjaft të rëndësishme për shëndetin tonë fizik.

Kushtojini 6 minuta kohë në mëngjes vetes tuaj, para se të bëni dush.
Ushtrimet e mëposhtme do ju bëjnë të mbani trupin në formë  gjatë gjithë ditës.
Mund të bëni:

  • 1 set = 6 minuta
  • 2 sete = 12 minuta
  • 3 sete = 18 minuta
  • Ky ushtrim që ka si target muskujt abdominal apo belin

2. Edhe ky ushtrim ka si target muskujt abdominal, për të pasur një bark e bel të formuar

3.Ky është një ushtrim bazik për muskujt abdominal, krahët, kraharorin dhe shpatullat

4. Më të përshtatshme për muskujt e këmbëve dhe të vitheve

https://hinka.al/7-ushtrime-qe-te-transformoj-trupin-tuaj-per-4-jave/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *