T-shirt për kaçurrelat. Ja se si mund ta përdorim.

t-shirt për kaçurrelat

E dini se mund të përdorim një t-shirt për kaçurrelat tona sa më natyrale?

Ne e dimë  shumë mirë se në çfarë gjendje i kemi flokët pasi kemi përdorur për një kohë të gjatë mashë apo pjastër në flokët tona.
Për të shmangur djegien ju tregojmë një shembull mjaft natyral, me ndihmën e një t-shirt për kaçurrelat.

  • Merrni një T-shirt gjysmë të lagur dhe prijeni në mënyrë rrethore
  • Vendoseni në kokë në formë kurore.
  • Dhe më pas merrni fije floku nga çdo pjesë e flokëve dhe rrotullojeni nëpër kurorë si në foton ilustruese.
  • Bëjeni këtë deri në fund dhe më pas prisni derisa t-shirt të thahet.
  • Flini rehat me kurorën ne flokët tuaj
  • Lëshojini në mëngjes me kujdes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shijoni rezultatin.

https://hinka.al/si-te-realizojme-kacurrela-parukerie/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *