Trikot, ja disa mënyra për t’i kombinuar ne cdo rast!

Trikot e thurura të gjata kanë qenë ndër më të preferuarat kohët e fundit. Ato mund ti kombinojmë me shumë gjëra, janë të rehatshme dhe ju bëjnë të dukeni me stil sic ju deshironi .

Si t’i vishni golfet, në varësi të mënyrës që doni të paraqiteni?

Për një pamje më të hijshme, mund ta vishni me një palë streçe lëkure, një çantë me rrip të gjatë dhe çizme deri te kyçi. Mund ti vishni me nje fund qe mund te kombinohet me pulovren tuaj dhe me nje palë kambale ngjyre te zeza . Do te dukeni shumë cool . Nese doni te shkoni ne pune dhe doni te visheni pak me serioze pulovren mund ta kombinosh me nje pal pantalllona dhe me nje pal atlete te bardha, Ngjyra e bardhe kombinohet me shume ngjyra.

Nëse ka një vend ku mund të drejtohemi për të parë trendet më të fundit të modës, ai është Instagrami. Ndiqni faqen tone ne Instagram hinka.al per tu dhene ide sa me te mira qe ju te ndiheni rehat me veshjen tuaj gjate dites qofte ajo zyrtare ose dicka e perditeshme.

Nga Rudina Muci

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *