Getat rrjetë, rikthimi dhe përdorimi i këtij aksesori plot stil!

getat rrjetë

Besoj se të gjithë ju që ndiqnin fashionistat tuaja të preferuara, keni kuptuar një trend që vështirë se mund të kalojë pa u vënë re. Ky trend është pikërisht getat rrjetë.

Kujt ja merrte mendja se getat rrjetë do të riktheheshin sërish në modë.

Se di për ju, por unë kam qënë një nga personat që nuk i kam simpatizuar shumë, por kohët e fundit ka diçka që më ngacmon. E bëjnë një look të duket i freskët, interesant dhe për të shtuar fjalën më In të momentit ‘stylish’. Juve çfarë përshtypje ju kanë lënë? Nëse ju ka ngacmuar kjo tendencë po ju sjellim një galeri se si ti përdorni këto geta nëse i simpatizoni. Provojini!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *