Thonj stil minimalist. Ja sa bukur do të duken duart tuaja!

Thonj stil minimalist

Thonj stil minimalist

Besoj se e keni vënë re se tendencat e modës kanë filluar anojnë nga një look minimalist, pa shumë detaje, me ngjyra neutrale, me pak fjalë një jetë e thjeshtë me një stil të thjeshtë :P. Të adoptosh një look minimalist ju bën të dukeni chic, shkëlqyeshëm dhe të pastër. Në këtë artikull do të japim disa ide se sa bukur duken thonj stil minimalist.

Kam përshtypjen se pjesa më e madhe prej nesh tregon një kujdes të ‘tepruar’ me duart. Të gjithë duam që duart tona të duken të holla, të lëmuara dhe elegante. Dhe thonjtë janë kryesorët se si duken ato. Përveç ngjyrave të zbehta, mund të aplikoni dhe disa detaje sipas stilit tuaj personal, për tu dukur ndryshe. Po ju japim një galeri me foto të thonjve minimalist. Mbase ju hyjnë në punë për herën tjetër…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *