Modelet e takave qe cdo femer duhet te kete ne garderoben e saj

Një femër e vërtetë nuk mund të bëjë pa këpucët me taka.

Të konsideruara si një simbol i vërtetë i elegancës, sensualitetit dhe feminilitetit . Ato i admirojmë nëpër vitrina, nëpër faqe revistash, në portale interneti, por dhe në këmbët e koleges tek tryeza ngjitur. Dhe kur taka e tyre është mbi dhjetë centimetër, biem menjëherë në dashuri.
Me stileto apo platformë ose ortopedike, ka për të gjitha shijet, e rëndësishme është të gjejmë modelin që na përshtatet më shumë. Kush tha qe takat jane gjithmone te parehatshme ?! Nese do te dish zgjedhesh ato do te jenë per ju te rehatshme njesoj si atletet.
Po cilat jane modelet e takave qe cdo femer duhet te kete ne garderoben e saj?
Ekzistojne disa lloje takash qe te pasionuarat duhet t’i kenë me cdo kusht . Perse ? Sepse kompletojne cdo look nga ato me te rendesishmet deri tek ato casual chic dhe sport apo per evente .
Takat mund te kombinohen me te gjitha veshjet tuaja si me fustane per nje mbremje apo per nje event dhe me pantallona per te shkuar ne pune apo per dicka te perditeshme . Zakonisht takat e zeza sugjerohen me shume pasi  shkojne me cdo lloj veshje. Nje femer me class eshte gjithmone e bukur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *