beyonce

Mbreteresha e muzikës Beyonce pret binjakë!

Mbretëresha e muzikës, Beyonce Knowles dhe reperi i njohur Jay-Z do të bëhen prindër sërish. Këtë herë ata do të bekohen me dy binjakë.

Tashmë Blue do të ketë motra ose vëllezër. Kjo është fotoja nëpërmjet së cilës këngëtarja e famshme jep lajmin e një pritjeje të ëmbël. Edhe shtatëzanë Beyonce di se si të duket madhështore dhe super në formë.

Ajo shkruan: “Dëshirojmë të ndajmë me ju dashurinë dhe lumturinë tonë. Ne jemi bekuar dy herë. Dhe jemi tepër mirënjohës që familja jonë do të shtohet me dy fëmijë, ju falenderojmë për urimet tuaja dashamirëse.

Urime Bey dhe Jay!

https://hinka.al/edhe-rihanna-e-ka-te-preferuar-kete-trend/