beyonce shtatzanë

Beyonce shtatzanë sërish. Albumi i plotë i fotove të shtatëzanisë.

Ka qënë një nga fotot e albumit të saj të shtatëzanisë e cila bëri xhiron e botës dhe “çmendi ” internetin.

Beyonce shtatzanë shkëlqen në çdo formë të mundshme. Sepse ajo di si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Me anë të kësaj fotoje mbretëresha e muzikës dha lajmin e binjakëve/eve të saj. Por nuk ka mjaftuar vetëm kjo.  Ajo ka ndarë në faqen e saj zyrtare pjesën tjetër të fotove të shtatzënisë dhe mund të themi që absolutisht kanë qënë një mrekulli për tu parë. Ne po i ndajmë me ju se si duket Beyonce shtatzanë, sepse ja vlejnë ti hidhni një sy.

beyonce

Mbreteresha e muzikës Beyonce pret binjakë!

Mbretëresha e muzikës, Beyonce Knowles dhe reperi i njohur Jay-Z do të bëhen prindër sërish. Këtë herë ata do të bekohen me dy binjakë.

Tashmë Blue do të ketë motra ose vëllezër. Kjo është fotoja nëpërmjet së cilës këngëtarja e famshme jep lajmin e një pritjeje të ëmbël. Edhe shtatëzanë Beyonce di se si të duket madhështore dhe super në formë.

Ajo shkruan: “Dëshirojmë të ndajmë me ju dashurinë dhe lumturinë tonë. Ne jemi bekuar dy herë. Dhe jemi tepër mirënjohës që familja jonë do të shtohet me dy fëmijë, ju falenderojmë për urimet tuaja dashamirëse.

Urime Bey dhe Jay!

https://hinka.al/edhe-rihanna-e-ka-te-preferuar-kete-trend/