Street style, stilet më të mira të modës për meshkuj

street style

Street style gjatë javëve të modës në NY, Milan, Paris etj, janë po aq të rëndësishme sa veshjet e pasarelave.

Fokusi i këtij artikulli do të jetë stili i të veshurit për meshkuj. Mbase shpeshherë vëmendja i kushtohet më tepër femrave. Por ja që dhe meshkujt dinë të jenë influencues të vërtetë në stil. E sidomos nëse i kategorizojmë në stilin street style, tendencat më të ndjekura në botën e modës. Ne kemi zgjedhur për ju disa nga kombinimet më të bukurat të veshura nga meshkujt më interesantë, (duke përmendur Mariano Di Vaio), të cilat janë komentuar edhe nga editorë të ndryshëm mode.
Shijojini 🙂

    

 

https://hinka.al/boyish-style/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *