Xhaketë pa mëngë, ja si ta vishni këtë dimër

xhaketë pa mëngë

Një xhaketë pa mëngë, është si një jelek, por më cool dhe më i ngrohtë.

Në qoftë se është një ditë vjeshte apo dimri, dhe ju doni të dukeni sa më bukur? Zgjedhja më e mirë është të veshësh një xhaketë pa mëngë apo pallto.
Por ja se si mund ta kombinoni një të tillë. Lexoni disa mënyra të miratuara nga stilistët për të veshur xhaketat pa mëngë.

  • Poshtë një palltoje ose sipër një trikoje normale
  • Sipër një trikoje
  • Sipër një fustani të gjatë
  • Siper ose poshtë një xhakete

Kurse për tju ndihmuar në kombinimin e tyre ju vjen në ndihmë galeria e mëposhtme:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *