Kuadratat, ja se si mund të veshim një fund me kuadrata?

kuadrata

Fundi me kuadrata, për një pamje si skoceze!

Kuadratat duket sikur nuk kanë për të dalë ndonjëherë nga moda, madje janë bërë të pandara nga garderoba jonë. Madje edhe stilistët më të famshëm po i rikthejnë vazhdimisht në koleksionet e tyre. Të gjithë i preferojnë. Si ata persona që kanë një stil chic, ashtu edhe ata që kanë një stil më casual, rock apo boho. Në këtë artikull do fokusohemi tek fundet. Si mund të veshim një fund me kuadrata?

Do ju japim disa ide se si mund ta vishni në përditshmërinë tuaj apo edhe për të pasur një look disi ‘serioz’. Kështu që mos i lini akoma në fund të dollapit tuaj… Vidhni disa ide se si mund të bëni kombinimin e ngjyrave, me çfarë këpucësh mund t’i shoqëroni dhe aksesorët e tjerë të nevojshëm për tu dukur sa me ‘cool’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *