Kaçurrela si një profesioniste? Si ti realizojmë vetë në shtëpi.

kaçurrela

Thonë që flokët janë gjysma e bukurisë së një femre. Flokët kaçurrela i konsiderojmë si më të ‘privilegjuarat’, pasi ju kushtohet një vëmendje më e madhe në realizimin perfekt të tyre.

Të gjithëve na pëlqejnë flokët kaçurrela apo me onde, e sidomos atyre që i kanë të drejta. Nuk është e nevojshme të shpenzoni para për krehje në parukeri. Ju mund të realizoni vetë në kushte shtëpie.

Më poshtë do gjeni hapat që do ju ndihmojnë për të pasur flokë të bukur pa vajtur në parukeri. Është mjaft e thjeshtë dhe ju do të dashuroheni me flokët tuaj.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

https://hinka.al/1042-2/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *