Vathët. Ja si të kombinoni me modelin e flokëve.

Vathët

Kush janë vathët e duhur për modelin tuaj të flokëve ?

Vathët dhe modeli i flokëve kanë një ndikim të madh në look- un tuaj. Ato ju ndihmojnë të bini në sy menjëherë.
Çdo femër kujdeset me detaje kur vjen puna te look-u, dhe dëshiron që aksesorët dhe modeli i flokëve të shkojnë së bashku, në mënyrë që të plotësojnë pamjen tuaj.
Ju gjithashtu do të dëshironit që stili juaj dhe zgjedhja e aksesorëve, të komplimentojnë njëra-tjetrën për një dukje të përsosur.
Kini gjithmonë parasysh që forma dhe gjatësia e fytyrës tuaj përcakton se si do jetë modeli juaj i flokëve. Po ashtu edhe vathët që do të përdorni.
Më poshtë është një galeri me stile të ndryshme tyre që përputhen me modelin e flokëve dhe me forma të ndryshme të fytyrës:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *