Showbiz

perlat

Perlat, një nga mrekullitë më të mëdha të natyrës

Të cilësuara si "Mbretëresha e Gurëve të çmuar", Perlat kanë qenë të lakmuara për shekuj ...
Read More
handmade

Handmade! An’Art…Motrat që bëjnë art me duart e tyre!

An’Art stoli artizanale handmade lindi para tre vitesh nga dy motrat gjirokastrite, Androniqi dhe Ardita ...
Read More
beyonce shtatzanë

Beyonce shtatzanë sërish. Albumi i plotë i fotove të shtatëzanisë.

Ka qënë një nga fotot e albumit të saj të shtatëzanisë e cila bëri xhiron ...
Read More
bashkëpunim

Bashkëpunim i ri fantastik. Dëgjojeni sepse nuk do ta besoni!

Zayn Malik dhe Taylor Swift kanë patur një bashkëpunim mjaft interesant për një këngë të ...
Read More
beyonce

Mbreteresha e muzikës Beyonce pret binjakë!

Mbretëresha e muzikës, Beyonce Knowles dhe reperi i njohur Jay-Z do të bëhen prindër sërish. Këtë ...
Read More
Gorillaz

GORILLAZ rikthehen me një bashkëpunim pas 6 vitesh mungesë

Grupi i famshëm virtual Britanik Gorillaz nxjerr këngën e re pas 6  vitesh. Gorillaz gjithmonë ...
Read More
sy jeshil

Sy jeshil të magjishëm! Makeup-i i duhur për ju.

Para se të blini produkte të reja kozmetike, ju duhet të konsultoheni gjithmonë me ekspertë ...
Read More