Shalli prej pellushi, ja pse nuk duhet t’ju mungojë!

shalli prej pellushi

“Faux fur scarf ” ose shalli prej pellushi, ja pse nuk duhet t’ju mungojë

Në dimër e kemi pak të vështirë të tregojmë stilin tonë apo veshjen tonë poshtë palltos. Ajo që duhet të kemi gjithmonë parasysh është të zgjedhim të paktën një aksesor të veçantë. Kemi sjellë në vëmendjen tuaj aksesorin shall, aq shumë të dashur për ju në stinën e dimrit. Dhe në veçanti, atë  që e quajmë “fur scarf” ose shalli prej pellushi dhe arsyet pse nuk duhet t’ju mungojë.

Shalli pellush nuk është më një tipar dallues prej pasaniku sic është konsideruar, por tashmë ju mund të dukeni chic kurdoherë.

Ky shall padiskutim që është një zgjedhje perfekte për ti shtuar veshjes tonë një element luksoz. Duke bërë një kombinim të tillë në veshjen tuaj , ju do dukeni një femër me class dhe me stil.
Së fundmi, kemi parë këngëtaren shqiptare Elvana Gjata gjatë koncertit të parë të motrës së saj Migena si soprano. Elvana dukej e mrekullueshme me look-un e saj.

Provoni të kombinoni shallin në të gjitha mënyrat që ju sugjerojmë më poshtë nëpermjet galerisë. Vëmë re te shembujt që ju japim më poshtë, që nëse doni ti shtoni shallit tuaj një aksesor tjetër si rripi do dukeni akoma më chic. Do keni pamjen e një modeleje ose të një blogger-e.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *