Roza e artë për flokët tuaj, nuanca më ‘in’ e sezonit!

roza e artë

Le të frymëzohemi nga roza e artë në flokët tanë!

Nëse akoma nuk keni eksperimentuar nuancën aq të pëlqyer të flokëve nga yjet e showbizit dhe nga bloggeret , duhet ta bëni këtë sezon.

Nuanca që do e bëjë look-un tuaj të duket më cool është roza e artë.

Këto tone të mrekullueshme të rozës se çelët nuk janë vetëm për bjondet. Ato mund të realizohen pothuajse në të gjitha ngjyrat e flokëve.

Për një nuancë më të qëndrueshme, provoni duke përdorur pigment më të fortë. Ajo do ta lejojë ngjyrën të qëndrojë më të gjatë edhe pas disa larjeve.

Shkoni direkt në parukeri!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *