Përkujdesje

Trikot, ja disa mënyra për t’i kombinuar ne cdo rast!

Trikot e thurura të gjata kanë qenë ndër më të preferuarat kohët e fundit. Ato ...
Read More
skincare

Këshilla për një mirëmbajtje perfekte të lëkurës!

Skincare, mirëmbajtja e lëkurës Të gjitha ne femrat duam të kemi në pamje të kuruar ...
Read More

Tendenca të lezetshme për flokët tuaj. Provojini!

Flokët janë gjysma e bukurisë. Sidomos tek femrat, të cilat i kushtojnë një vëmendje dhe ...
Read More
glitter

Glitter eyes. Festive në shpirt, festive në pamje!

Glitter is the new black 😛 Jemi në prag festash dhe kudo shohim shkëlqim, drita, ...
Read More
flokët

Event, darkë familjare apo mbrëmje pune… Po flokët si ti bëj??

Dihet tashmë që fundi i vitit është i mbushur plot me festa, evente, darka familjare, ...
Read More
Balsam buzësh homemade

Balsam buzësh Homemade, mund ta bëjmë dhe vetë.

Si të bëni një balsam buzësh homemade. Buzët janë jashtëzakonisht të ndjeshme ndaj tharjes, shumë ...
Read More
highlighter

Highlighter! Një guidë se ku dhe si ta përdorni.

Sot kemi vendosur t'ju paraqesim një guidë se ku dhe si ta përdorni highlighter -in ...
Read More
xhaketë pa mëngë

Xhaketë pa mëngë, ja si ta vishni këtë dimër

Një xhaketë pa mëngë, është si një jelek, por më cool dhe më i ngrohtë ...
Read More
perlat

Perlat, një nga mrekullitë më të mëdha të natyrës

Të cilësuara si "Mbretëresha e Gurëve të çmuar", Perlat kanë qenë të lakmuara për shekuj ...
Read More
pantallonat dhe streçet e lëkurës

Pantallonat dhe streçet e lëkurës, si ti veshim ato?

Pantallonat dhe streçet e lëkurës, mund të dukemi plot stil me to. Pantallonat dhe streçet ...
Read More
berets

Berets?? Ouii, dua të dukem si një franceze

Berets! Po, po. Ato janë kapelet më 'in' të momentit. I dua të gjitha! Shpesh ...
Read More
kimono

KIMONO! Duhet ta keni patjetër në garderobën tuaj!

Vishni një kimono dhe nxirrni në pah stilin tuaj! Koha po freskohet më në fund ...
Read More
aksesorë për flokët

Aksesorë për flokët dhe disa mënyra për vendosjen e tyre.

Në këto ditë të nxehta afrikane që na kanë pushtuar, flokët e lëshuara sinqerisht na ...
Read More
kapelet

Kapelet, aksesor i domosdoshëm që ju bën të dukeni cool!

Kapelet janë një nga aksesorët të cilët ju bëjnë të keni një pamje cool. Jo ...
Read More
Spray për flokë të bukur dhe të shëndetshëm

Spray për flokë të bukur dhe të shëndetshëm, diy.

Flokët janë gjysma e bukurisë te një femër. Duke u munduar që flokët tuaja të ...
Read More
xhaketa jeans

Xhaketa jeans, ja si mund ta veshim këtë detaj casual.

Xhaketa jeans apo denim jackets janë një super tendencë dhe jam e bindur se të ...
Read More
vazelina

Vazelina, nuk duhet t’ju mungojë asnjëherë në sirtar

Në këtë artikull do ju tregojmë disa nga përdorimet që mund të ketë vazelina. Vazelina ...
Read More
pajama style

Pajama style, chic dhe komode në përditshmërinë tuaj

Një lajm i mirë vjen për të gjitha ju fashionista. Tashmë ka një zgjidhje nëse ...
Read More
ushtrimet

Ushtrimet e duhura për mëngjes për të mbajtur trupin në formë.

Ushtrimet janë mjaft të rëndësishme për shëndetin tonë fizik. Kushtojini 6 minuta kohë në mëngjes ...
Read More
Toni për sytë

Toni për sytë, si ta zgjedhim në varësi të tonalitetit të lëkurës

A nuk u ka ndodhur dhe ju që dëgjoni njerëz që e kanë të qartë ...
Read More
ushtrime

Ushtrime që do të transformojnë trupin tuaj për 4 javë

Sezoni veror është shumë pranë dhe të gjithë duam që të jemi në formën më ...
Read More
coconut oil

Coconut oil ose vaj kokosi për mbrojtjen e flokëve nga dielli

Coconut oil ose vaji i kokosit është mbrojtës natyral ndaj diellit me SPF 10. Sidomos ...
Read More
qukat tatuazh

Qukat tatuazh, trendi më i çuditshëm i momentit

Mund të konsiderohet si trendi më i çuditshëm i momentit - qukat tatuazh! Të gjithëve ...
Read More
Thonj stil minimalist

Thonj stil minimalist. Ja sa bukur do të duken duart tuaja!

Thonj stil minimalist Besoj se e keni vënë re se tendencat e modës kanë filluar ...
Read More
serum

Serum me përzierje vaj kokosi, limon dhe livando

Serum me përzjerje vaj kokosi, limon dhe livando të cilin mund ta përgatisim vetë! Qerpikë ...
Read More
roza e artë

Roza e artë për flokët tuaj, nuanca më ‘in’ e sezonit!

Le të frymëzohemi nga roza e artë në flokët tanë! Nëse akoma nuk keni eksperimentuar ...
Read More
elementët metalikë

Elementët metalikë, nuk duhet t’ju mungojnë këtë sezon!

Elementët metalikë me shkëlqim kanë bërë një rikthim të madh këtë sezon. Ata janë mënyra më ...
Read More
Pija që stimulon rritjen e flokëve

Pija që stimulon rritjen e flokëve! Një ndihmë e madhe.

Pija që stimulon rritjen e flokëve, ja si mund ta përgatisim në kushte shtëpie. Pirja ...
Read More
modele të thjeshta flokësh

Modele të thjeshta flokësh që mund ti bëjë çdokush.

Modele të thjeshta flokësh për tu bërë gati sa më shpejt! Kush nuk do të ...
Read More
Vaj kokosi

Vaj kokosi për të rritur qerpikët! Produkti më i mirë.

Duhet të dini se sa e rëndësishme është të përdorni vaj kokosi për të rritur ...
Read More
format trupore

Format trupore të një femre. Ju ku e gjeni veten?

E dinit që  studuesit e standardeve trupore i kanë ndarë trupat e femrave në 7 ...
Read More
Vathët

Vathët. Ja si të kombinoni me modelin e flokëve.

Kush janë vathët e duhur për modelin tuaj të flokëve ? Vathët dhe modeli i flokëve ...
Read More
bandana

Bandana, shalli i vogël, një aksesor ‘must have’

Besoj se të gjithë mendojnë të bëjnë shpikje me pamjen e tyre. Në mënyrë që ...
Read More
t-shirt për kaçurrelat

T-shirt për kaçurrelat. Ja se si mund ta përdorim.

E dini se mund të përdorim një t-shirt për kaçurrelat tona sa më natyrale? Ne ...
Read More
tendencat e flokëve

Tendencat e flokëve që çdo femër duhet të provojë gjatë 2017

 Erdhi koha për të bërë ndryshim. Ja cilat janë tendencat e flokëve që duhet të ...
Read More
gërshet dhe onde të mëdha

Gërshet dhe onde të mëdha, perfekte gjithmonë.

Gërshet dhe onde të mëdha është zgjedhja perfekte për flokët tuaj. Ky model flokësh është i përsosur për ...
Read More
Maskë limon dhe Aloe Vera

Maskë limon dhe Aloe Vera, kombinim perfekt për lëkurën

Maskë limon dhe Aloe Vera, kombinim interesant Lemoni dezinfekton poret e lëkurës për të pastruar ...
Read More
çaj jeshil

Çaj jeshil, duhet ta përdorim për flokë të shëndetshëm

Mrekullirat me çaj jeshil që mund të bëni vetë në kushte shtëpie për flokët tuaj ...
Read More
aspirina

Aspirina, jo vetëm për dhimbje koke. Maskë për fytyrën.

Aspirina bën më shumë sesa vetëm të na shpëtojë nga dhimbjet e forta të kokës ...
Read More
kaçurrela

Kaçurrela si një profesioniste? Si ti realizojmë vetë në shtëpi.

Thonë që flokët janë gjysma e bukurisë së një femre. Flokët kaçurrela i konsiderojmë si ...
Read More
Ushqimet më të mira për largimin e toksinave

Ushqimet më të mira për largimin e toksinave

Pastrimi është një proçes i rëndësishëm i largimit të papastërtive nga brenda-jashtë dhe përmirësimin e ...
Read More
Larës për fytyrën

Larës për fytyrën me përbërës krejtësisht natyral

Larës për fytyrën me përbërës natyral për një lëkurë të pastër. Përdorni këtë larës për ...
Read More
Maska që mund të zëvendësojë botoksin

Maska që mund të zëvendësojë botoksin, diy.

Kjo maskë, e cila mund të bëhet në kushte shtëpie, ka një efekt të paimagjinueshëm ...
Read More
Të mrekullueshme edhe pa makeup

Të mrekullueshme edhe pa makeup. Disa këshilla të lezetshme.

E dini që mund të dukemi të mrekullueshme edhe pa makeup  apo me një makeup ...
Read More
mac

MAC padyshim! Ylberi nga Mac për 2017 që duhet ta provoni

Nuancat e preferuara të buzëve nga Mac Cosmetics E dimë tashmë që ngjyrat "nude" ishin ...
Read More
Vetitë kuruese të Aloe vera

Vetitë kuruese të Aloe Vera, mund ta keni edhe në shtëpi.

E njohur si "bimë e pavdekësisë" bima kaktus e aloe vera mund të gjenden në ...
Read More
Modelet më të bukura për flokë të shkurtër

Modelet më të bukura për flokë të shkurtër për 2017

Jeni duke kërkuar që të bëni një ndryshim në look-un tuaj ?! Doni një pamje të ...
Read More
Maskë për aknet

Maskë për aknet, mrekullibërëse. Duhet ta provoni!

Pse kjo maskë për aknet funksion? Kjo maskë përmban kanellë e cila është një pastrues ...
Read More

Të mirat nga pirja e ujit çdo mëngjes pas zgjimit

Të gjithë ne e dimë se sa e veshtirë është të gjejmë forcën për të ...
Read More
aknet

Aknet, çfarë tregojnë ato në pjesë të ndryshme të fytyrës

Çfarë thonë aknet në lidhje me shëndetin tuaj. Harta e puçrave në fytyrë: çfarë nënkuptojnë ...
Read More