Triko Oversized! Si të ndihemi rehat me veshjen tonë.

triko oversized

Casual style është gjithmonë në modë, si për meshkujt, ashtu edhe për femrat.  Eshtë një mënyrë për t’u veshur për fundjavë, pushime, madje edhe në punë. Dimri po vjen dhe është koha për të bërë shopping. Duhet të gjejmë disa veshje komode dhe të rehatshme për tu dukur bukur, e pse jo me një triko oversized.

Më poshtë do ju japim një kombinim i cili do ju bëjë të dashuroni veten tuaj,  triko oversized mbi funde ose fustane.

Një triko, fund, çizme, kombinuar me një pallto, një shall të ngrohtë dhe një kapele. Ju do të ndiheni jo vetëm me stil, por dhe super ngrohtë.
Shijoni kombinimet e mëposhtme:

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *