Bashkëpunim i ri fantastik. Dëgjojeni sepse nuk do ta besoni!

bashkëpunim

Zayn Malik dhe Taylor Swift kanë patur një bashkëpunim mjaft interesant për një këngë të re.

Kjo këngë e konsideruar si një sukses i vërtetë, është kolona zanore e filmit “Fifty Shades Darker”. U përfol shumë për skenat mes ish të dashurit të Hadid dhe shoqes së saj të ngushtë Taylor gjatë videoklipit. Por siç duket edhe në video Gigi e ka pritur me dashamirësi këtë bashkëpunim.

Ylli i muzikës pop Taylor Swift dhe ish e dashura e Zayn Malik, Gigi Hadid duke kënduar këngën “I Don’t Wanna Live Forever”.  Për më tepër mund të ndiqni videon e mëposhtme.

 

https://hinka.al/kur-spotet-behen-dashuri-extra-gum-story-sarah-juan/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *