Mom jeans, duhet ti kemi patjetër xhinset e preferuara.

mom jeans

Quhen mom jeans.

Nuk e di nëse mamatë tona i kanë mbajtur apo jo, por mamatë perëndimore po që i kanë mbajtur këto xhinse disi të gjera, me shtrat të lartë e të zbardhura ‘mom jeans’. Dhe ne lëmë kokën pas tyre në ditët e sotme. Na duket vetja me aq stil, sa edhe vetë jemi të bindura se dukemi mjaft këndshëm me to :P.

Ka kaq shumë kombinime që mund të bëjmë me to për tu dukur edhe chic edhe casual, sipas stilit personal.

Mund ti vishni në verë e në dimër. Ti grisni apo të provoni tendencat e fundit të inspiruara nga fashionistat. Mund ti vishni me këpucë me takë për tu dukur më formale duke krijuar një look të përshtatshëm si për në punë dhe pas saj, apo në çfarëdo mënyre që preferoni ju. Kështu që kemi zgjedhur disa foto mjaft interesante për t’iu dhënë ide se si mund ti vishni dhe ju tuajat… Mos i humbisni!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *