Modelet më të bukura për flokë të shkurtër për 2017

Modelet më të bukura për flokë të shkurtër

Jeni duke kërkuar që të bëni një ndryshim në look-un tuaj ?! Doni një pamje të re dhe mendoni të guxoni duke i prerë flokët tuaja? Modelet më të bukura për flokë të shkurtër për 2017 do ti gjeni në galerinë e fotove.
Janë vërtet të adhurueshme.

Këto modele janë maksimalisht në gjatësi deri tek shpatullat. Shpeshherë i gjejmë të shoqëruara edhe me baluke, për një pamje më vajzërore. Tek ngjyrat shohim një tendencë drejtë atyre të lehta, bjonde apo edhe ombre. Mund ti shtojmë edhe disa onde apo ‘beachy waves’ për një imazh mjaft tërheqës. Ja pse i konsiderojmë si modelet më të bukura për flokë të shkurtër.

https://hinka.al/modele-te-thjeshta-flokesh-qe-mund-ti-beje-cdokush/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *