Makeup

glitter

Glitter eyes. Festive në shpirt, festive në pamje!

Glitter is the new black 😛 Jemi në prag festash dhe kudo shohim shkëlqim, drita, ...
Read More
highlighter

Highlighter! Një guidë se ku dhe si ta përdorni.

Sot kemi vendosur t'ju paraqesim një guidë se ku dhe si ta përdorni highlighter -in ...
Read More
Toni për sytë

Toni për sytë, si ta zgjedhim në varësi të tonalitetit të lëkurës

A nuk u ka ndodhur dhe ju që dëgjoni njerëz që e kanë të qartë ...
Read More
qukat tatuazh

Qukat tatuazh, trendi më i çuditshëm i momentit

Mund të konsiderohet si trendi më i çuditshëm i momentit - qukat tatuazh! Të gjithëve ...
Read More
elementët metalikë

Elementët metalikë, nuk duhet t’ju mungojnë këtë sezon!

Elementët metalikë me shkëlqim kanë bërë një rikthim të madh këtë sezon. Ata janë mënyra më ...
Read More
mac

MAC padyshim! Ylberi nga Mac për 2017 që duhet ta provoni

Nuancat e preferuara të buzëve nga Mac Cosmetics E dimë tashmë që ngjyrat "nude" ishin ...
Read More