Lampshading, stili i VIP- ave që duhet ta provoni!

lampshading

Lampshading, tendenca më ‘in’ e momentit!

Lampshading, çizme mbi gju me një bluzë oversized dhe ju do godisni drejtë e në shenjë.  Ky kombinim është kthyer në më të preferuarin e personave të njohur. Kourtney Kardashian, së bashku me yjet si Kylie Jenner, Kate Moss dhe Gigi Hadid kanë provuar këtë prirje mode.  Ato duken padyshim sexy dhe me stil. Një veshje perfekte dhe e rehatshme. Tentoni edhe ju këtë kombinim, do tërhiqni vëmendjen e të gjithëve. Ngjyrat dhe aksesorët e tjerë shoqërues janë të gjitha në dorën tuaj. Madje, përveç se do të dukeni këndshëm, është një ndër kombinimet që nuk do t’ju marrë shumë kohë. Dhe ja ku jeni gati!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *