Kuzhina ime

Një kokërr e vogël…shumë mundësi! E kemi fjalën për gatime 😉

Një kokërr e vogël...shumë mundësi Një kokërr e vogël shumë mundësi. Po shumë kokrra të ...
Read More

Sangria, është periudha perfekte për një pije si kjo!

Eshtë periudha perfekte e vitit për një pije si kjo! Një nga arsyet pse më ...
Read More
nutella hot chocolate

NUTELLA HOT CHOCOLATE

Ku ke qenë gjithë jetën time?! Kjo është pyetja që do ti bëni vetes tuaj ...
Read More
sallatë

Me këtë sallatë do i shtoni ngjyra tryezës tuaj

Festat e fundvitit po afrohen dhe besoj se të gjitha amvisat mendojnë gatimet speciale që ...
Read More
Panna Cotta

Receta për Panna Cotta. Mund ta përgatisim mjaft kollaj!

Panna Cotta është një ëmbëlsirë italiane e cila është e lehtë për tu bërë dhe ingredientët e saj ...
Read More
Spaghetti carbonara

Spaghetti Carbonara, receta e shpejtë dhe e shijshme.

Jeni në dilemë se çfarë do gatuani për drekë ? Ju japim opsionin më të ...
Read More
Kabuni

Kabuni, embëlsira nga e cila vegjetarianët duhet të bëjnë kujdes!

KABUNI Është kjo ëmbëlsira shqiptare e jashtëzakonshme, jo vetëm në përbërje, por edhe në vlerat ...
Read More
Ushqimet më të mira për largimin e toksinave

Ushqimet më të mira për largimin e toksinave

Pastrimi është një proçes i rëndësishëm i largimit të papastërtive nga brenda-jashtë dhe përmirësimin e ...
Read More
Mëngjesi

Mëngjesi, i rëndësishëm, i shijshëm, i thjeshtë

Si të përgatisim një mëngjes të shëndetshëm. Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm, të jep ...
Read More

Kuzhina ime