Extra gum: kur spotet bëhen me dashuri. Reklama më fantastike.

Extra gum

Kjo është reklama e Extra gum: kur spotet bëhen me Dashuri (The Story of Sarah & Juan)

Reklama ka pasur një reagim të menjëhershëm dhe nxitje të jashtëzakonshme. Kënga perfekte, zëri perfekt dhe historia perfekte. Historia e dashurisë e Sarës, një vajzë amerikane dhe Juan, një spanjoll, një çift bikultural që pasqyron realitetin e tregut. Romanca e tyre epike fillon në shkollën e mesme dhe shtrihet përmes sprovave të jetës së kolegjit dhe rinisë së hershme. Fatmirësisht, freshness minty e Extra gum është në dorë në çdo kohë. Cover-i i Haley Reinhart-it i këngës së Elvis Presley “Can’t Help Falling in Love” në fonogrami është emocionues dhe tërësisht tërheqëse. Të gjitha në një, ndoshta ishte e mençur të dilje me këtë formulë fituese.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *