Kujdesi personal

skincare

Këshilla për një mirëmbajtje perfekte të lëkurës!

Skincare, mirëmbajtja e lëkurës Të gjitha ne femrat duam të kemi në pamje të kuruar ...
Read More
Balsam buzësh homemade

Balsam buzësh Homemade, mund ta bëjmë dhe vetë.

Si të bëni një balsam buzësh homemade. Buzët janë jashtëzakonisht të ndjeshme ndaj tharjes, shumë ...
Read More
highlighter

Highlighter! Një guidë se ku dhe si ta përdorni.

Sot kemi vendosur t'ju paraqesim një guidë se ku dhe si ta përdorni highlighter -in ...
Read More
vazelina

Vazelina, nuk duhet t’ju mungojë asnjëherë në sirtar

Në këtë artikull do ju tregojmë disa nga përdorimet që mund të ketë vazelina. Vazelina ...
Read More
Thonj stil minimalist

Thonj stil minimalist. Ja sa bukur do të duken duart tuaja!

Thonj stil minimalist Besoj se e keni vënë re se tendencat e modës kanë filluar ...
Read More
serum

Serum me përzierje vaj kokosi, limon dhe livando

Serum me përzjerje vaj kokosi, limon dhe livando të cilin mund ta përgatisim vetë! Qerpikë ...
Read More
Pija që stimulon rritjen e flokëve

Pija që stimulon rritjen e flokëve! Një ndihmë e madhe.

Pija që stimulon rritjen e flokëve, ja si mund ta përgatisim në kushte shtëpie. Pirja ...
Read More
Vaj kokosi

Vaj kokosi për të rritur qerpikët! Produkti më i mirë.

Duhet të dini se sa e rëndësishme është të përdorni vaj kokosi për të rritur ...
Read More
Ushqimet më të mira për largimin e toksinave

Ushqimet më të mira për largimin e toksinave

Pastrimi është një proçes i rëndësishëm i largimit të papastërtive nga brenda-jashtë dhe përmirësimin e ...
Read More

Të mirat nga pirja e ujit çdo mëngjes pas zgjimit

Të gjithë ne e dimë se sa e veshtirë është të gjejmë forcën për të ...
Read More