Fund Metallic, si mund ta veshim një detaj “metalik”.

fund metallic

Fund Metallic, një trend i ri super!

Na ndodh shpesh që kur bëjmë një blerje, të mendojmë opsionet që kemi në shtëpi. Çfarë na përshtatet dhe me cilat mund ta kombinojmë. Së fundmi kam blerë një fund metallic. Normalisht e kam parë mjaft herë të veshur nga persona të njohur. Kështu që mendova se dhe unë do të dukesha mjaft këndshëm. Edhe pse jo gjithmonë ato veshje që janë kthyer në një trend, mund të na pëlqejnë apo të na shkojë me stilin apo tipin tonë. Kështu po ndaj me ju disa nga kombinimet  më interesante që kam gjetur se si mund ta vishni:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *