Instagrami vjen me një super përditësim të ri.

instagrami

Pas WhatsApp e ka radhën Instagrami.

Përditësimi i radhës i nga Instagrami,  ju lejon që të postoni një galeri me foto ose video në një postim.

Duhet të jeni shumë të lumtur që nuk do jeni në dilemë se kush është fotoja më e bukur e eventit tuaj për ta postuar të parën. Tani mund të zgjidhni 10 fotot ose videot më të bukura për ti ndarë me miqtë tuaj. Në një postim të vetëm!
Pasi të bëni update aplikacionin, shkoni për të ngarkuar një foto dhe do ta shihni që mund të selektoni më shumë se një prej tyre. Mund ti editoni dhe të vendosni filtrat që dëshironi.

Bëjini update aplikacionit!

https://hinka.al/whatsapp-vjen-nje-perditesim-radikal/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *