Flokët dhe fytyra

Tendenca të lezetshme për flokët tuaj. Provojini!

Flokët janë gjysma e bukurisë. Sidomos tek femrat, të cilat i kushtojnë një vëmendje dhe ...
Read More
flokët

Event, darkë familjare apo mbrëmje pune… Po flokët si ti bëj??

Dihet tashmë që fundi i vitit është i mbushur plot me festa, evente, darka familjare, ...
Read More
highlighter

Highlighter! Një guidë se ku dhe si ta përdorni.

Sot kemi vendosur t'ju paraqesim një guidë se ku dhe si ta përdorni highlighter -in ...
Read More
aksesorë për flokët

Aksesorë për flokët dhe disa mënyra për vendosjen e tyre.

Në këto ditë të nxehta afrikane që na kanë pushtuar, flokët e lëshuara sinqerisht na ...
Read More
kapelet

Kapelet, aksesor i domosdoshëm që ju bën të dukeni cool!

Kapelet janë një nga aksesorët të cilët ju bëjnë të keni një pamje cool. Jo ...
Read More
Spray për flokë të bukur dhe të shëndetshëm

Spray për flokë të bukur dhe të shëndetshëm, diy.

Flokët janë gjysma e bukurisë te një femër. Duke u munduar që flokët tuaja të ...
Read More
vazelina

Vazelina, nuk duhet t’ju mungojë asnjëherë në sirtar

Në këtë artikull do ju tregojmë disa nga përdorimet që mund të ketë vazelina. Vazelina ...
Read More
Toni për sytë

Toni për sytë, si ta zgjedhim në varësi të tonalitetit të lëkurës

A nuk u ka ndodhur dhe ju që dëgjoni njerëz që e kanë të qartë ...
Read More
coconut oil

Coconut oil ose vaj kokosi për mbrojtjen e flokëve nga dielli

Coconut oil ose vaji i kokosit është mbrojtës natyral ndaj diellit me SPF 10. Sidomos ...
Read More
serum

Serum me përzierje vaj kokosi, limon dhe livando

Serum me përzjerje vaj kokosi, limon dhe livando të cilin mund ta përgatisim vetë! Qerpikë ...
Read More
roza e artë

Roza e artë për flokët tuaj, nuanca më ‘in’ e sezonit!

Le të frymëzohemi nga roza e artë në flokët tanë! Nëse akoma nuk keni eksperimentuar ...
Read More
elementët metalikë

Elementët metalikë, nuk duhet t’ju mungojnë këtë sezon!

Elementët metalikë me shkëlqim kanë bërë një rikthim të madh këtë sezon. Ata janë mënyra më ...
Read More
Pija që stimulon rritjen e flokëve

Pija që stimulon rritjen e flokëve! Një ndihmë e madhe.

Pija që stimulon rritjen e flokëve, ja si mund ta përgatisim në kushte shtëpie. Pirja ...
Read More
modele të thjeshta flokësh

Modele të thjeshta flokësh që mund ti bëjë çdokush.

Modele të thjeshta flokësh për tu bërë gati sa më shpejt! Kush nuk do të ...
Read More
Vaj kokosi

Vaj kokosi për të rritur qerpikët! Produkti më i mirë.

Duhet të dini se sa e rëndësishme është të përdorni vaj kokosi për të rritur ...
Read More
Vathët

Vathët. Ja si të kombinoni me modelin e flokëve.

Kush janë vathët e duhur për modelin tuaj të flokëve ? Vathët dhe modeli i flokëve ...
Read More
bandana

Bandana, shalli i vogël, një aksesor ‘must have’

Besoj se të gjithë mendojnë të bëjnë shpikje me pamjen e tyre. Në mënyrë që ...
Read More
t-shirt për kaçurrelat

T-shirt për kaçurrelat. Ja se si mund ta përdorim.

E dini se mund të përdorim një t-shirt për kaçurrelat tona sa më natyrale? Ne ...
Read More
tendencat e flokëve

Tendencat e flokëve që çdo femër duhet të provojë gjatë 2017

 Erdhi koha për të bërë ndryshim. Ja cilat janë tendencat e flokëve që duhet të ...
Read More
gërshet dhe onde të mëdha

Gërshet dhe onde të mëdha, perfekte gjithmonë.

Gërshet dhe onde të mëdha është zgjedhja perfekte për flokët tuaj. Ky model flokësh është i përsosur për ...
Read More
Maskë limon dhe Aloe Vera

Maskë limon dhe Aloe Vera, kombinim perfekt për lëkurën

Maskë limon dhe Aloe Vera, kombinim interesant Lemoni dezinfekton poret e lëkurës për të pastruar ...
Read More
çaj jeshil

Çaj jeshil, duhet ta përdorim për flokë të shëndetshëm

Mrekullirat me çaj jeshil që mund të bëni vetë në kushte shtëpie për flokët tuaj ...
Read More
aspirina

Aspirina, jo vetëm për dhimbje koke. Maskë për fytyrën.

Aspirina bën më shumë sesa vetëm të na shpëtojë nga dhimbjet e forta të kokës ...
Read More
kaçurrela

Kaçurrela si një profesioniste? Si ti realizojmë vetë në shtëpi.

Thonë që flokët janë gjysma e bukurisë së një femre. Flokët kaçurrela i konsiderojmë si ...
Read More
Larës për fytyrën

Larës për fytyrën me përbërës krejtësisht natyral

Larës për fytyrën me përbërës natyral për një lëkurë të pastër. Përdorni këtë larës për ...
Read More
Maska që mund të zëvendësojë botoksin

Maska që mund të zëvendësojë botoksin, diy.

Kjo maskë, e cila mund të bëhet në kushte shtëpie, ka një efekt të paimagjinueshëm ...
Read More
Të mrekullueshme edhe pa makeup

Të mrekullueshme edhe pa makeup. Disa këshilla të lezetshme.

E dini që mund të dukemi të mrekullueshme edhe pa makeup  apo me një makeup ...
Read More
Vetitë kuruese të Aloe vera

Vetitë kuruese të Aloe Vera, mund ta keni edhe në shtëpi.

E njohur si "bimë e pavdekësisë" bima kaktus e aloe vera mund të gjenden në ...
Read More
Modelet më të bukura për flokë të shkurtër

Modelet më të bukura për flokë të shkurtër për 2017

Jeni duke kërkuar që të bëni një ndryshim në look-un tuaj ?! Doni një pamje të ...
Read More
Maskë për aknet

Maskë për aknet, mrekullibërëse. Duhet ta provoni!

Pse kjo maskë për aknet funksion? Kjo maskë përmban kanellë e cila është një pastrues ...
Read More
aknet

Aknet, çfarë tregojnë ato në pjesë të ndryshme të fytyrës

Çfarë thonë aknet në lidhje me shëndetin tuaj. Harta e puçrave në fytyrë: çfarë nënkuptojnë ...
Read More

Flokët dhe fytyra