Femra

Modelet e takave qe cdo femer duhet te kete ne garderoben e saj

Një femër e vërtetë nuk mund të bëjë pa këpucët me taka. Të konsideruara si ...
Read More

Trikot, ja disa mënyra për t’i kombinuar ne cdo rast!

Trikot e thurura të gjata kanë qenë ndër më të preferuarat kohët e fundit. Ato ...
Read More

Si te vendosni nje Beret bazuar ne formen e fytyres

Si të vendosësh një beret sipas formës së fytyrës Bereti, është aksesori i modës që ...
Read More

Ja modelet e fustaneve që duhet të vishni për festat e fundvitit

Zyrtarisht jemi ne periudhen me te bukur te vitit. Festat e fundvitit. Dilema me e ...
Read More

Pantallonat e lekures serisht trend. Ja kush jane modelet qe nuk kishit guxuar ti vishnit!

Pantallonat e lëkurës janë sërisht në modë. Jemi mësuar të veshim gjithmonë prejen klasike të ...
Read More

“Trendet e dimërit: Leopard’s Coming Back…”

Printi që po pushton "Botën e Modës"... E kush nuk do të duket bukur. Qoftë ...
Read More

Rrip mbi xhaketë, aksesori që ndryshon monotoninë.

Ndonjëherë na mërzitet aq shumë veshja jonë, sa shfryjmë gjithë kohës. Pa marrë parasysh faktin ...
Read More
kostum gri

Kostum gri?! PO! Ja si mund ta veshim kurdoherë.

Gjithmonë eksperimentojmë me veshjen tonë, në një farë mënyre sikur duam të tregojmë se çdo ...
Read More

BLUE JEANS, fiksimi i të gjithëve. Tashmë mund ti personalizoni!

Gjatë viteve,  BLUE JEANS kanë ardhur duke përfaqësuar një lloj të caktuar lirie, pavarësie dhe ...
Read More
pantallonat

Pantallonat dhe fundi i kuq! Ja se si ta kombinojmë.

THERE IS A SHADE OF RED FOR EVERY WOMAN - Pantallonat apo fundi i kuq! ...
Read More
palltot e kuqe

Palltot e kuqe apo xhaketat, për një dimër të ngrohtë e plot stil.

RED IS NOT JUST A COLOR, IS A STATE OF MIND - Xhaketat apo palltot ...
Read More
Aksesorë

Aksesorë në ngjyrë të kuqe që i duhen veshjes tuaj

SOMETHING RED - Aksesorë në ngjyrë të kuqe Pjesë shumë e rëndësishme apo dora e ...
Read More
red

LADY IN RED. Veshur me ngjyrë të kuqe!

LADY IN RED  Nëse doni të bini në sy e të viheni re kollaj, p.sh ...
Read More
Këpucë në ngjyrë të kuqe

Këpucë në ngjyrë të kuqe! Sigurisht që po!

RED IS THE ULTIMATE CURE OF SADNESS – Këpucë në ngjyrë të kuqe Thuhet se ...
Read More
shalli prej pellushi

Shalli prej pellushi, ja pse nuk duhet t’ju mungojë!

"Faux fur scarf " ose shalli prej pellushi, ja pse nuk duhet t'ju mungojë Në ...
Read More
golf

Golf dhe fund, kombinimi perfekt për dimrin!

Golf dhe fund mund ta konsiderojmë si kombinimin perfekt për dimrin! Një golf mund të ...
Read More
çizme

Çizme deri tek gjuri! Ja se si mund ti kombinoni ato.

Ufff kam një pale çizme deri tek gjuri. Por nuk janë aq hot dhe cool ...
Read More
rifreskoni garderobën tuaj

Rifreskoni garderobën tuaj. Ja se si mund ta bëni vetë!

Ju mësojmë se si mund të rifreskoni garderobën tuaj. Konkretisht si të vendosni perla sipër ...
Read More
allstars

Allstars apo conversat më të preferuarat, të pavdekshme!

Allstars! Sigurisht që janë të pavdekshme! Një nga tendencat më të adhurueshme dhe më të ...
Read More
Llojet e perlave

Llojet e perlave dhe karakteristikat e tyre. Ja pse na pëlqejnë!

Perlat janë një ndër aksesorët më classic. Por cilat janë llojet e perlave dhe si ...
Read More
pantallonat dhe streçet e lëkurës

Pantallonat dhe streçet e lëkurës, si ti veshim ato?

Pantallonat dhe streçet e lëkurës, mund të dukemi plot stil me to. Pantallonat dhe streçet ...
Read More
berets

Berets?? Ouii, dua të dukem si një franceze

Berets! Po, po. Ato janë kapelet më 'in' të momentit. I dua të gjitha! Shpesh ...
Read More
triko oversized

Triko Oversized! Si të ndihemi rehat me veshjen tonë.

Casual style është gjithmonë në modë, si për meshkujt, ashtu edhe për femrat.  Eshtë një ...
Read More
handmade

Handmade! An’Art…Motrat që bëjnë art me duart e tyre!

An’Art stoli artizanale handmade lindi para tre vitesh nga dy motrat gjirokastrite, Androniqi dhe Ardita ...
Read More
kimono

KIMONO! Duhet ta keni patjetër në garderobën tuaj!

Vishni një kimono dhe nxirrni në pah stilin tuaj! Koha po freskohet më në fund ...
Read More
pantallonat e shkurtra xhins

Pantallonat e shkurtra xhins, zgjedhja e duhur gjatë verës.

Vera është stina më e përshtatshme e vitit për të eksperimentuar me idetë më cool të ...
Read More
veshja që ju bën gjithmonë të ndiheni tërheqëse

Veshja që ju bën gjithmonë të ndiheni tërheqëse

Për një pamje absolutisht të mahnitshme! Kanotiere me rripa dhe saten, veshja që ju bën gjithmonë ...
Read More
espadrilles

Espadrilles … një dashuri e vërtetë me shikim të parë!

Nuk do ta besoj ndonjëherë dikë nëse do të më thotë se nuk ka rënë ...
Read More
thekë apo fringes

Thekë apo fringes (en.), çantat për një stil boho!

Çanta është një ndër aksesorët pa të cilën nuk bëjmë dot. Çanta me thekë apo ...
Read More
kapelet

Kapelet, aksesor i domosdoshëm që ju bën të dukeni cool!

Kapelet janë një nga aksesorët të cilët ju bëjnë të keni një pamje cool. Jo ...
Read More
Çfarë të veshim në verë

Çfarë të veshim në verë për tu ndjerë komod?

Bluza e bardhë  apo ngjyrat e lehta nuk mungojnë asnjëherë në garderobën tonë verore. Kështu ...
Read More
xhaketa jeans

Xhaketa jeans, ja si mund ta veshim këtë detaj casual.

Xhaketa jeans apo denim jackets janë një super tendencë dhe jam e bindur se të ...
Read More
pajama style

Pajama style, chic dhe komode në përditshmërinë tuaj

Një lajm i mirë vjen për të gjitha ju fashionista. Tashmë ka një zgjidhje nëse ...
Read More
trendi syzeve

Trendi syzeve, 10 Modelet e pasarelave për këtë verë

Ja cili është trendi syzeve për për këtë verë! Ajo që duam më shumë nga ...
Read More
bluzat oversized

Bluzat oversized apo të gjera, perfekte për pranverë

Besoj se njësoj si unë, edhe ju mezi po e prisnit ikjen e stinës së ...
Read More
mom jeans

Mom jeans, duhet ti kemi patjetër xhinset e preferuara.

Quhen mom jeans. Nuk e di nëse mamatë tona i kanë mbajtur apo jo, por ...
Read More
xhaketat kamosh

Xhaketat kamosh, për një pamje casual e plot stil.

Shpeshherë kamoshin e kemi mbajtur në këpucë ose në çanta. Por një trend i pashmangshëm ...
Read More
boyish style

Boyish style, le të vishemi me rrobat e të dashurit tonë.

Nëse do ju pyesja çfarë mund të veshim nga rrobat e të dashurit, OK direkt ...
Read More
slip dress

Slip dress, ide se si mund ta vishni këtë fustan ‘cool’.

Ju japim disa ide se si mund të vishni një Slip dress Slip dress apo ...
Read More
kuadrata

Kuadratat, ja se si mund të veshim një fund me kuadrata?

Fundi me kuadrata, për një pamje si skoceze! Kuadratat duket sikur nuk kanë për të ...
Read More
Çorape

Çorape me këpucë me takë apo sandale, provojini!

E keni menduar të vishni çorape me këpucë me takë apo sandale? Të gjithë ju ...
Read More
balmain

Balmain Vjeshtë/Dimër 2017. Tendencat e sezonit!

Balmain, ja se çdo të shohim këtë sezon! Duhet patjetër ti ndjekim tendencat më të ...
Read More
qukat tatuazh

Qukat tatuazh, trendi më i çuditshëm i momentit

Mund të konsiderohet si trendi më i çuditshëm i momentit - qukat tatuazh! Të gjithëve ...
Read More
Thonj stil minimalist

Thonj stil minimalist. Ja sa bukur do të duken duart tuaja!

Thonj stil minimalist Besoj se e keni vënë re se tendencat e modës kanë filluar ...
Read More
lampshading

Lampshading, stili i VIP- ave që duhet ta provoni!

Lampshading, tendenca më 'in' e momentit! Lampshading, çizme mbi gju me një bluzë oversized dhe ju do ...
Read More
culottes

Culottes, ja si mund të dukeni “casual” dhe “class” njëkohësisht!

Culottes, ja çfarë nuk duhet ti mungojë veshjes tonë! E keni parasysh kur kalon dikush ...
Read More
tantellat

Tantellat jo vetëm sensuale, por edhe casual…

Në qoftë se keni ndjekur tendencat e fundit të modës, tashmë ju e dini se ...
Read More
elementët metalikë

Elementët metalikë, nuk duhet t’ju mungojnë këtë sezon!

Elementët metalikë me shkëlqim kanë bërë një rikthim të madh këtë sezon. Ata janë mënyra më ...
Read More
format trupore

Format trupore të një femre. Ju ku e gjeni veten?

E dinit që  studuesit e standardeve trupore i kanë ndarë trupat e femrave në 7 ...
Read More
bandana

Bandana, shalli i vogël, një aksesor ‘must have’

Besoj se të gjithë mendojnë të bëjnë shpikje me pamjen e tyre. Në mënyrë që ...
Read More
getat rrjetë

Getat rrjetë, rikthimi dhe përdorimi i këtij aksesori plot stil!

Besoj se të gjithë ju që ndiqnin fashionistat tuaja të preferuara, keni kuptuar një trend ...
Read More
velvet

VELVET, tendenca e momentit. Ja si mund ta veshim.

Trend-i më i fundit 'velvet'! Në momentin e parë që u përballa me trendin më ...
Read More
Galliano

Galliano, stilisti që vërtet di si të na surprizojë!

Koleksioni i ri i Galliano është përfundimisht woow! Galliano është një ndër stilistët më të ...
Read More
detaje të veshjes

Detaje të veshjes që duhet ti keni këtë sezon!

Të jeni në trend ju bën të ndiheni gjithmonë në qendër të vëmendjes. Por ka ...
Read More
fund metallic

Fund Metallic, si mund ta veshim një detaj “metalik”.

Fund Metallic, një trend i ri super! Na ndodh shpesh që kur bëjmë një blerje, ...
Read More
Stilisti Tom Ford

Stilisti Tom Ford na jep 11 Mësime të vlefshme!

Ja çfarë na këshillon Stilisti Tom Ford! I njohur në mbarë botën, ai mund të ...
Read More
Pantallona të gjera

Pantallona të gjera. Skinny jeans përfundimisht jashtë mode!

Skinny jeans! Tashmë jo më. Duhet të veshim pantallona të gjera, frymëzuar nga pasarelat. Na ...
Read More
trend

Trend i ri, edhe për Rihanna-n është mjaft i preferuar

Trend i ri i përqafuar edhe nga yjet e muzikës botërore  Një nga trendet e ...
Read More
shall oversized

Shall oversized, aksesori perfekt për mos të patur ditë të ftohta

Shall oversized apo i madh mund të jetë një aksesor mjaft i rëndësishëm, për tu ...
Read More