Espadrilles … një dashuri e vërtetë me shikim të parë!

espadrilles

Nuk do ta besoj ndonjëherë dikë nëse do të më thotë se nuk ka rënë asnjëherë në dashuri… “me ndonjë palë këpucë”! Dashuria ime, që me shumë mundësi pasi të lexoni këtë artikull do të jetë edhe e juaja. Janë espadrilles, ato këpucët apo pupa prej rrobe a si mund ti quajmë ndryshe, që janë aq të lehta, aq verore, aq lozonjare, aq stil, aq cute, aq të shumëllojshme… aq… aq… nuk di ca të shtoj më.
Dukem si e dashuruar apo jo 😛 Po të ishte e mundur do doja t’i kisha të gjitha modelet e ngjyrat e ndryshme të tyre, d.m.th. më duket sikur janë krijuar për mua, pasi me to jam vetvetja. Përveç se janë shumë të rehatshme, shkojnë pothuajse me gjithçka.

Vetëm se espadrilles duhet ti mbajmë larg shiut se mesa duket nuk e kanë shumë qejf.

Shfletoni galerinë dhe inspirohuni!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *