Rifreskoni garderobën tuaj. Ja se si mund ta bëni vetë!

rifreskoni garderobën tuaj

Ju mësojmë se si mund të rifreskoni garderobën tuaj. Konkretisht si të vendosni perla sipër një pulovre.

Ju ka ndodhur ndonjëherë të dilni para garderobës dhe të thoni: Pfff skam asgjë çfarë të vesh? Do donit të rifreskoni garderobën tuaj me rroba të reja por për fat të keq nuk keni mundësi ti blini të gjitha ato që doni. Ne ju japim ide se si të shndërroni një pulovër që “ja keni nxjerrë qejfin” dhe ta bëni sërish pulovrën tuaj të preferuar, diy:

Ajo që ju duhet për të realizuar këtë janë:

  • Perla të kultivuara ose jo
  • Gjilpërë
  • Pe (në varësi të ngjyrës )
  • Gërshërë

Ndiqni hapat si më poshtë dhe ndani me ne komentet tuaja 🙂

 

https://hinka.al/spray-per-floke-te-bukur-dhe-te-shendetshem/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *