Diçka për të thënë!

Rrëfimi i Ami-t ‘shihe jetën përmes ngjyrave’

Pershendetje Hinka.al ,  Do doja te ndaj me ju historine  e pasionit tim me te ...
Read More

RREFIMI I SARES : ‘KTHEJE PIKEN TENDE TE DOBET NE PIKE FORCE’

Une nuk e di cfare ndjen nje njeri normal kur sheh fotot e tyre te ...
Read More

Nje mashkull BLOGGER, “Pasion apo Rrugëtim drejt një Karriere”

Në mbarë vendet kohët e fundit, bota e modës ka pësuar ndryshime drastike... Rikthimi i ...
Read More
handmade

Handmade crafts, pasioni më i madh i Xhoit

Ky artikull vjen me dëshirën e madhe tonën për të promovuar dhe vlerësuar Xhoin, një ...
Read More

Pesë këshilla të thjeshta mbi të lexuarit nga Rea

"Një tufë rrezesh nëpër RE'' Unë jam Rea ose edhe më shkurt RE. Para dy ...
Read More
skincare

Këshilla për një mirëmbajtje perfekte të lëkurës!

Skincare, mirëmbajtja e lëkurës Të gjitha ne femrat duam të kemi në pamje të kuruar ...
Read More
sarafinë

Si arrita tek Sarafinë. . .

Besoj se vite më parë, kur njerëzit shkruanin më pak dhe lexonin më shumë, diku ...
Read More
ana

Ana Limani dhe pasioni i saj për të shkruarin!

Me botën e saj të bukur dhe me dëshirën për të shkruar, Ana Limani është ...
Read More
Të ecësh në karrierë pa patur nevojë të ecësh mbi taka!

Të ecësh në karrierë pa patur nevojë të ecësh mbi taka!

Silva, një femër në karrierë rrëfen disa detaje sesi kujdeset që të ketë një pamje ...
Read More
Ambra

Një vajzë ndryshe. Çfarë mund të ‘vjedhim’ nga Ambra!

Ambra është një vajzë aq e lezetshme dhe besoj se të gjithë ju që e ...
Read More
rea

“Rea’s blog”. Frymëzohuni nga Rea dhe pasioni i saj për modën

Rea është gjimnazistja frymëzuese që na tregon se si në moshë mjaft të re, me ...
Read More
inspiruar nga elle

Inspiruar nga Elle! Ndiqni pasionin tuaj! Këshilla interesante.

Inspiruar nga Elle! Elena është një ndër vajzat më cute që mund të këni parë ...
Read More
Intervistë pune

Diçka për të thënë – Kur ke një intervistë pune

Intervistë pune, ja se si mund të shkojë! Ehhh… arriti një moment që të shkuarit ...
Read More
Dalai Lama

Dalai Lama na tregon rregullat e rëndësishme të jetës

Dalai Lama është një drejtues spiritual tibetian, një figurë mjaft e rëndësishme influencuese. Një simbol ...
Read More

Diçka për të thënë

Në këtë kategori ju do të mund të ndani me ne një temë interesante që të mund t’ju vijë në ndihmë lexuesve. Nëse të krijoni apo të shkruani është pasioni juaj, atëherë na kontaktoni. Të dhënat tona i gjeni në kategorinë- Kontakt.