Culottes, ja si mund të dukeni “casual” dhe “class” njëkohësisht!

culottes

Culottes, ja çfarë nuk duhet ti mungojë veshjes tonë!

E keni parasysh kur kalon dikush që ka veshur një palë pantallona aq të mëdha, aq të gjera, aq të çuditshme, ndonjëherë nuk e kupton janë fund apo pantallona, por duket aq bukur sa që s’mund të rrish pa e kthyer kokën pas dhe të thuash me vete OMG, pse nuk kam dhe une një palë të tilla??? Janë pikërisht pantallonat Culottes!

Duken aq ‘casual’, po njëkohësisht kaq ‘class’. Çfarë mund të them më tepër… Ka kaq shumë mënyra për ti kombinuar dhe për të ndryshuar stilin tuaj. Blijini një palë të tilla dhe kontrolloni galerinë tonë me idetë se si mund ti vishni dhe të dukeni WOWW!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *