Çfarë të veshim në verë për tu ndjerë komod?

Çfarë të veshim në verë

Bluza e bardhë  apo ngjyrat e lehta nuk mungojnë asnjëherë në garderobën tonë verore. Kështu e kemi zgjidhur çfarë të veshim në verë

Vera erdhi, vapa filloi dhe ankthi po ashtu. Çdo mëngjes sapo zgjohemi mendojmë se çfarë të veshim në verë që të jemi rehat dhe freskët njëkohësisht. Plus të dukemi këndshëm dhe të përshtatshëm për gjithë ditën. Uffff….. Po një zgjidhje ka gjithmonë. Për tu dukur chic dhe casual, dhe një look minimalist njëkohësisht na duhet të fokusohemi tek ngjyrat e lehta. Ato na bëjnë të dukemi elegante dhe nuk tërheqin rrezet e diellit ose edhe “all in white”, veshje të gjera, mundësisht oversized, e me material të freskët. Po ashtu edhe vizat dhe detaje të thjeshta që nuk dalin asnjëhërë nga moda.

Prandaj po ju sjellim një galeri me idetë tona, për kombinimin e ngjyrave dhe të rrobave tuaja mënyrë që të dukemi sa më rehat dhe me stil…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *