Çfarë bëjnë shenjat kur janë të mërzitura?

Çfarë bëjnë shenjat kur janë të mërzitura

Ja çfarë bëjnë shenjat kur janë të mërzitura!

Të gjithë kur mërzitemi kemi diçka të caktuar që e bëjmë për të larguar ndjesitë negative. Po çfarë bëjnë shenjat kur janë të mërzitura?

 

Dashi: Bën dush për disa orë

Demi: Pastron gjithë shtëpinë dhe më pas shpërblen veten me një kupë të madhe me akullore.

Binjaket: Instalon disa filma në mënyrë ilegale që ti shikojë.

Gaforrja: Flet me kafshët e veta shtëpiake për problemet që ka.

Luani: Ankohet që është i mërzitur.

Virgjëresha: I dhuron qetësi shtëpisë duke vendosur muzikë klasike.

Peshorja: Bën selfie.

Akrepi: Shikon emisionet në televizion dhe ha një sasi të madhe ushqimi ndërkohë.

Shigjetari: Bëhet tapë.

Bricjapi: Përpiqet të lexojë.

Ujori: Shikon video me mace në youtube.

Peshqit: Fle, ha dhe më pas fle sërisht më tepër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *