Aksesorë për flokët dhe disa mënyra për vendosjen e tyre.

aksesorë për flokët

Në këto ditë të nxehta afrikane që na kanë pushtuar, flokët e lëshuara sinqerisht na janë kthyer në makth. Ato që duan ti kapin flokët, por të duken edhe me stil njëkohësisht, patjetër që duhet ti shtojnë pamjes së tyre aksesorë për flokët. Kështu nuk do të dukemi aspak të zakonshme apo me pamjen e çrregullt si në shtëpi.

Personalisht kam një ‘fiksim’ për aksesorë për flokët në tendencë boho apo hippie.

Jo vetëm për faktin se janë aq të veçanta në llojin e tyre. Por sepse na bëjnë edhe në të dukemi të veçanta e të dallohemi nga të tjerat, qëllimi i çdo femre 😛 .
Prandaj në galerinë e fotove do të gjeni aksesorë dhe mënyra për vendosjen e tyre. Nisjani nga ato me stil më minimalist, bandanat, aksesorë për gërsheta apo modelin tuaj të preferuar.

Mos i blini të gjitha!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *