Ajo!

.

Ajo, jam unë, je ti, është shoqja jote, motra jote, mamaja jote.

Është vajza që jeton në një qytetet si Tirana, Elbasani, Korça …
Është vajza që përplaset me ty, me mua, me atë.
Ajo je ti, është historia jote!
(Dërgo historinë tënde, ndaje me të tjerat, sensibilizo, trego, mëso.)

.

RREFIMI I SARES : ‘KTHEJE PIKEN TENDE TE DOBET NE PIKE FORCE’

Une nuk e di cfare ndjen nje njeri normal kur sheh fotot e tyre te ...
Read More
lule diellit

“Ndoqa ëndrrat me nji lule diellit “

Ndoqa ëndrrat me nji lule diellit Sa e vështirë është të ndjekësh ëndrrat në një ...
Read More
këngëtare

Raffie Raff, një këngëtare shqiptare në Greqi!

Rafaela Haxhi ose siç njihet ndryshe me emrin e artit Raffie Raff, tashmë është një ...
Read More
rea

“Rea’s blog”. Frymëzohuni nga Rea dhe pasioni i saj për modën

Rea është gjimnazistja frymëzuese që na tregon se si në moshë mjaft të re, me ...
Read More
inspiruar nga elle

Inspiruar nga Elle! Ndiqni pasionin tuaj! Këshilla interesante.

Inspiruar nga Elle! Elena është një ndër vajzat më cute që mund të këni parë ...
Read More