Takim me personin tuaj të zemrës, si ta bëjmë akoma më interesant atë!

takim

Sa herë bëhet fjalë për të dalë në takim me personin tuaj të zemrës, ju fillojnë dilemat.

Ne ju japim disa këshilla se si mund të keni një takim interesant dhe pa shumë shpenzime:

1. Bëni një piknik në fundjavë nëse koha është e përshtatshme,
2. Ftoni për darkë një çift tjetër dhe gatuani për ta
3. Bëni xhiro me makinë buzë liqenit
4. Luani play-station së bashku
5.  Dilni për të ngrënë një akullore ose një ëmbëlsirë
6. Shkoni në një librari kafe
7. Shkoni për të parë një shfaqje televizive
8. Relaksouni pranë një zjarri kur jashtë janë temperaturat me minus
9. Shkoni luani Bowling
10. Shkoni diku ku hidhen fishekzjarrë dhe shikojini duke u përqafuar
11. Bëni ecje në pyll
12. Luani karaoke

 

Ju premtojmë që do ndiheni shumë mirë 🙂

 

https://hinka.al/kuptimi-dhuratave-tradicionale-te-shen-valentinit/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *