Filmat e 2017. Ja cilët janë tetë më të mirët.

Filmat e 2017

Lista me filmat e 2017 që do arrijnë kulmin e shikueshmërisë.

Besoj se të gjithë presim me padurim të dimë se çfarë të rejash do të na sjellë hollywood-i dhe bota në lidhje me kinematografinë. Na duhet një playlist me filmat më të rinj e më të shikuar për të kaluar darkat dhe ditët e pushimit. Prandaj të gjithë adhuruesit e kinematografisë do kenë mundësi të shijojnë filmat e 2017 si më poshtë:

  1. Guardians of Galaxy vol2

2.Thor 3. The fate of the furious

4.Star wars

5. Logan

6. How to talk to girls at parties

7. E bukura dhe bisha

8. Avatar

 

https://hinka.al/shfaqjet-e-fundit-te-opera-per-3-grosh/

One thought on “Filmat e 2017. Ja cilët janë tetë më të mirët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *