11

Varese “Gjethja e arte”

L1,400.00

Varese frymezuar nga natyra. Metali skalitur me veglat e stergjysherve tane ustallare. Metali eshte veshur kundra oksidimit. Dekoruar me gur ngjyre zhuzhune, gure te qelqte shumefaqesh ngjure floriri dhe te kalter te lehte.

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Varese “Gjethja e arte””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *