13

Unaze “Tre gonxhet”

L1,000.00

Punuar ne dore dhe pa kallepe. Me argjile te polimerizuar, dhe me muline perreth per ta hijeshuar. Pershtatet ne cdo mase.

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unaze “Tre gonxhet””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *