View cart “Vathe “Kulla hijerende”” has been added to your cart.
1

”Uji është jetë” – Spilë/karficë me motive florale në sfonde blu

L2,100.00

Lidhur me ujin jetëdhënës, gjakun e bimëve dhe tokës sonë. Punuar me argjilë të polimerizuar, dekoruar me gurë të xhamtë. Çdo detaj në dorë, pa kallëpe.

Category: Tags: , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “”Uji është jetë” – Spilë/karficë me motive florale në sfonde blu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *