10

Byzylik ” Bardhesi nen diell”

L1,000.00

Byzylik me lule te bardhe punuar ne dore, petal pas petali. Dekoruar me gur natyral kuarci watermelon, dhe rruazka te imta te qelqta

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylik ” Bardhesi nen diell””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *