Byzylik “Nga nena toke”

L2,200.00

Byzylik punuar me grep dhe tel te paoksidueshem, rezistent edhe ndaj ujit. Dekoruar me gure te nenes toke, kristale amethisti, tirkuazhi afrikan, rruaza, guaska dhe ne qender gur zhuzhune egjiptiane prej argjile. I lehte, elegant, dhurate e perkryer per veten apo nje zonjushe/ zonje me shije te veçanta

Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylik “Nga nena toke””

Your email address will not be published. Required fields are marked *